RF316-01SP1-03RP1-0152
Číslo produktu DigiKey
612-RF316-01SP1-03RP1-0152-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RF316-01SP1-03RP1-0152
Popis
COAX CBL MMCX TO SMA 5.9"
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu MMCX až SMA RG-316 5,984" (152,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RF316-01SP1-03RP1-0152 Modely
Kategorie
Pohlaví 2. kontaktu
Samec
Výrobce
Samtec Inc.
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Délka
5,984" (152,00mm)
Balení
Sáček
Typ kabelu
RG-316
Stav součásti
Aktivní
Impedance kabelu
50 Ohms
Provedení
MMCX až SMA
Impedance konektoru
50 Ohms
1. konektor
Zástrčka MMCX, pravý úhel
Celková impedance
50 Ohms
Pohlaví 1. kontaktu
Samec
Kmitočet - max
6 GHz
Typ montáže 1. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Barva
Jantarová
2. konektor
Zástrčka SMA
Provozní teplota
-50°C ~ 165°C