QFS-032-04.25-L-D-DP-A
Číslo produktu DigiKey
SAM11562-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
QFS-032-04.25-L-D-DP-A
Popis
CONN DIFF ARRAY RCP 64P SMD GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64 Polohový konektor Pole diferenciálních párů, Samice Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
QFS-032-04.25-L-D-DP-A Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Počet řad
2
Výrobce
Samtec Inc.
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Vlastnosti
Vedení desky, Uzemňovací přípojnice (rovinná)
Balení
Nosič
Povrch kontaktu
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu
10,0µin (0,25µm)
Typ konektoru
Pole diferenciálních párů, Samice
Kontaktní výška při spojení
10mm, 11mm, 14mm
Počet pozic
64
Výška nad deskou
0,278" (7,06mm)
Rozteč
0,025" (0,64mm)