PCIE-064-02-F-D-RA
PCIE-064-02-F-D-RA
PCIE-064-02-F-D-RA
Číslo produktu DigiKey
SAM10626-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCIE-064-02-F-D-RA
Popis
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Podrobný popis
64 Poloha Samice Konektor PCI Express™ Zlatá 0,039" (1,00mm) Černá
Modely EDA/CAD
PCIE-064-02-F-D-RA Modely
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Tloušťka povrchu kontaktu
3,00µin (0,076µm)
Počet pozic
64
Tloušťka karty
0,062" (1,57mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Materiál - izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Rozteč
0,039" (1,00mm)