PCIE-036-02-F-D-TH
PCIE-036-02-F-D-TH
PCIE-036-02-F-D-TH
Číslo produktu DigiKey
SAM10625-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCIE-036-02-F-D-TH
Popis
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
36 Poloha Samice Konektor PCI Express™ Zlatá 0,039" (1,00mm) Černá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PCIE-036-02-F-D-TH Modely
Kategorie
Čtení
Duální
Výrobce
Samtec Inc.
Vlastnosti
Vedení desky
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Trubice
Koncovka
Pájecí materiály, Střídavě uspořádaný
Stav součásti
Aktivní
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Typ karty
PCI Express™
Povrch kontaktu
Zlatá
Pohlaví
Samice
Tloušťka povrchu kontaktu
3,00µin (0,076µm)
Počet pozic
36
Barva
Černá
Tloušťka karty
0,062" (1,57mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet řad
2
Materiál - izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Rozteč
0,039" (1,00mm)