Obrázek pro MTSW-106-24-S-D-250 není k dispozici
MTSW-106-24-S-D-250
Číslo produktu DigiKey
612-MTSW-106-24-S-D-250-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTSW-106-24-S-D-250
Popis
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 12 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
MTSW-106-24-S-D-250 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,250" (6,35mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
0,480" (12,19mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3A