Obrázek pro MTSW-106-06-G-D-110 není k dispozici
MTSW-106-06-G-D-110
Číslo produktu DigiKey
612-MTSW-106-06-G-D-110-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTSW-106-06-G-D-110
Popis
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 12 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
MTSW-106-06-G-D-110 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,110" (2,79mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,090" (2,29mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,300" (7,62mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A