Obrázek pro MTSW-105-09-L-D-240-RA není k dispozici
MTSW-105-09-L-D-240-RA
Číslo produktu DigiKey
MTSW-105-09-L-D-240-RA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTSW-105-09-L-D-240-RA
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
MTSW-105-09-L-D-240-RA Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,240" (6,10mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,090" (2,29mm)
Výška izolace
0,219" (5,56mm)
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A