MTMM-110-07-G-D-275
Číslo produktu DigiKey
MTMM-110-07-G-D-275-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTMM-110-07-G-D-275
Popis
2MM TERMINAL STRIP
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 20 position 0,079" (2,00mm)
Modely EDA/CAD
MTMM-110-07-G-D-275 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,275" (6,99mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,122" (3,10mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,456" (11,58mm)
Výška izolace
0,059" (1,50mm)
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
20,0µin (0,51µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet řad
2
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A