Obrázek pro MTMM-107-11-H-D-354 není k dispozici
MTMM-107-11-H-D-354
Číslo produktu DigiKey
612-MTMM-107-11-H-D-354-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTMM-107-11-H-D-354
Popis
VARIABLE POST HEIGHT HEADER STRI
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 14 position 0,079" (2,00mm)
Modely EDA/CAD
MTMM-107-11-H-D-354 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,354" (9,00mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,181" (4,60mm)
Celková délka kontaktů
0,594" (15,09mm)
Výška izolace
0,059" (1,50mm)
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Rozteč - kontakty
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
30,0µin (0,76µm)
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A