Obrázek pro MTMM-103-03-G-S-125 není k dispozici
MTMM-103-03-G-S-125
Číslo produktu DigiKey
MTMM-103-03-G-S-125-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTMM-103-03-G-S-125
Popis
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 3 position 0,079" (2,00mm)
Modely EDA/CAD
MTMM-103-03-G-S-125 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,125" (3,18mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,302" (7,67mm)
Výška izolace
0,059" (1,50mm)
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
20,0µin (0,51µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A