Obrázek pro MTMM-103-02-T-S-130 není k dispozici
MTMM-103-02-T-S-130
Číslo produktu DigiKey
MTMM-103-02-T-S-130-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTMM-103-02-T-S-130
Popis
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 3 position 0,079" (2,00mm)
Modely EDA/CAD
MTMM-103-02-T-S-130 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,130" (3,30mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,066" (1,68mm)
Celková délka kontaktů
0,255" (6,48mm)
Výška izolace
0,059" (1,50mm)
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A