Obrázek pro MTMM-102-04-G-S-190 není k dispozici
MTMM-102-04-G-S-190
Číslo produktu DigiKey
612-MTMM-102-04-G-S-190-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTMM-102-04-G-S-190
Popis
CONN HEADER VERT 2POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 2 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MTMM-102-04-G-S-190 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,190" (4,83mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,074" (1,88mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,323" (8,20mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,059" (1,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
20,0µin (0,51µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
1
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3A