MTLW-104-05-G-S-170
Číslo produktu DigiKey
MTLW-104-05-G-S-170-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTLW-104-05-G-S-170
Popis
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 4 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MTLW-104-05-G-S-170 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,170" (4,32mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,105" (2,67mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,335" (8,51mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,060" (1,52mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
1
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
5,2A na kontakt