JSOM-0515-01
Číslo produktu DigiKey
612-JSOM-0515-01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JSOM-0515-01
Popis
HEX STANDOFF SS 5.15MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Šestihranný rozpěrný šroub Závitový Nerezová ocel 0,203" (5,15mm)
Kategorie
Se závitem/bez závitu
Závitový
Mfr
Pohlaví
Samec, Samec
Řada
Průměr - vnější
0,187" (4,75mm) šestihr.
Balení
Hromadné balení
Odstup od desky
0,203" (5,15mm)