HTSW-101-23-L-S
Číslo produktu DigiKey
612-HTSW-101-23-L-S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HTSW-101-23-L-S
Popis
CONN HEADER VERT 1POS
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 1 position
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HTSW-101-23-L-S Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,115" (2,92mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,445" (11,30mm)
Balení
Sáček
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet řad
1
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet zatížených pozic
Vše
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Provedení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C