HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
Číslo produktu DigiKey
612-HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
Popis
CBL ASSM M-M 20PAIR 6" HDR
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 Polohová kabelová sestava obdélníková Zástrčka na zástrčku 0,500' (152,40mm, 6,00")
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B Modely
Kategorie
Rozteč - konektor
0,020" (0,50mm)
Výrobce
Samtec Inc.
Rozteč - kabel
0,010" (0,25mm)
Řada
Délka
0,500' (152,40mm, 6,00")