FLE-146-01-G-DV
Číslo produktu DigiKey
SAM1226-46-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FLE-146-01-G-DV
Popis
CONN RCPT 92POS 0.05 GOLD SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
92 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FLE-146-01-G-DV Modely
Kategorie
Koncovka
Mfr
Způsob upevnění
Dvojčinný
Řada
Povrch kontaktu - spojovací část
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Stav součásti
Aktivní
Barva izolace
Černá
Typ konektoru
Výška izolace
0,172" (4,37mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
2A na kontakt
Počet zatížených pozic
Vše
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Rozteč - kontakty
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,050" (1,27mm)
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
3,00µin (0,076µm)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
K dispozici pro objednání
Skladové zásoby výrobce: 169
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN RCPT 150POS 0.05 GOLD SMD
Skladem: 531
CONN RCPT 148POS 0.05 GOLD SMD
Skladem: 0
CONN RCPT 146POS 0.05 GOLD SMD
Skladem: 0
CONN RCPT 144POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 142POS 0.05 GOLD SMD