FJH-50-R-03.00-4
Číslo produktu DigiKey
FJH-50-R-03.00-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJH-50-R-03.00-4
Popis
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 3"
Podrobný popis
50 Poloha FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,000" (76,20mm)
Modely EDA/CAD
FJH-50-R-03.00-4 Modely
Počet vodičů
50
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Řada
Délka
3,000" (76,20mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)