Obrázek pro FJH-50-D-08.00-4 není k dispozici
FJH-50-D-08.00-4
Číslo produktu DigiKey
FJH-50-D-08.00-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJH-50-D-08.00-4
Popis
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 8"
Podrobný popis
50 Poloha FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 8,000" (203,20mm)
Modely EDA/CAD
FJH-50-D-08.00-4 Modely
Počet vodičů
50
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Řada
Délka
8,000" (203,20mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)