Obrázek pro FJH-40-D-04.00-4 není k dispozici
FJH-40-D-04.00-4
Číslo produktu DigiKey
FJH-40-D-04.00-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJH-40-D-04.00-4
Popis
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 4"
Podrobný popis
40 Poloha FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
Modely EDA/CAD
FJH-40-D-04.00-4 Modely
Počet vodičů
40
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Řada
Délka
4,000" (101,60mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)