Obrázek pro FJH-20-R-02.50-4 není k dispozici
FJH-20-R-02.50-4
Číslo produktu DigiKey
FJH-20-R-02.50-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJH-20-R-02.50-4
Popis
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 2.5"
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Poloha FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 2,500" (63,50mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FJH-20-R-02.50-4 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Počet vodičů
20
Výrobce
Samtec Inc.
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Řada
Délka
2,500" (63,50mm)
Balení
Hromadné balení
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)