FJ-30-R-08.00-4 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
GCT
Skladem : 0
Katalogový list
Obrázek pro FJ-30-R-08.00-4 není k dispozici
FJ-30-R-08.00-4
Číslo produktu DigiKey
FJ-30-R-08.00-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJ-30-R-08.00-4
Popis
CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 8"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Poloha FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 8,000" (203,20mm)
Katalogový list
Modely EDA/CAD
FJ-30-R-08.00-4 Modely
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Řada
Délka
8,000" (203,20mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)