FJ-20-R-02.00-4
Číslo produktu DigiKey
FJ-20-R-02.00-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJ-20-R-02.00-4
Popis
CABLE FFC/FPC 20POS 1MM 2"
Podrobný popis
20 Poloha FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 2,000" (50,80mm)
Modely EDA/CAD
FJ-20-R-02.00-4 Modely
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Řada
Délka
2,000" (50,80mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)