Obrázek pro FJ-10-R-10.00-4 není k dispozici
FJ-10-R-10.00-4
Číslo produktu DigiKey
FJ-10-R-10.00-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJ-10-R-10.00-4
Popis
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 10"
Podrobný popis
10 Poloha FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
Modely EDA/CAD
FJ-10-R-10.00-4 Modely
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Řada
Délka
10,0" (254,0mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)