Obrázek pro FJ-10-R-05.00-4 není k dispozici
FJ-10-R-05.00-4
Číslo produktu DigiKey
FJ-10-R-05.00-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJ-10-R-05.00-4
Popis
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 5"
Podrobný popis
10 Poloha FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,000" (127,00mm)
Modely EDA/CAD
FJ-10-R-05.00-4 Modely
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Řada
Délka
5,000" (127,00mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)