FJ-10-R-02.00-4
Číslo produktu DigiKey
FJ-10-R-02.00-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FJ-10-R-02.00-4
Popis
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 2"
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Poloha FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 2,000" (50,80mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FJ-10-R-02.00-4 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Počet vodičů
10
Výrobce
Samtec Inc.
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Řada
Délka
2,000" (50,80mm)
Balení
Hromadné balení
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)