ESQT-130-02-G-T-665
Číslo produktu DigiKey
ESQT-130-02-G-T-665-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESQT-130-02-G-T-665
Popis
CONN SOCKET 90POS 0.079 GOLD PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
90 Poloha Zvýšená zásuvka Konektor 0,079" (2,00mm) Průchozí otvor Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ESQT-130-02-G-T-665 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
20,0µin (0,51µm)
Balení
Trubice
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,665" (16,90mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,185" (4,70mm)
Typ kontaktu
Rozeklaný
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovitý proud (A)
4,5A na kontakt
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet řad
3
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,079" (2,00mm)