ASP-134602-01
ASP-134602-01
Číslo produktu DigiKey
612-ASP-134602-01TR-ND - Páska a cívka (TR)
612-ASP-134602-01CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASP-134602-01
Popis
CONN ARRAY PLUG 400POS SMD GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
400 Polohový konektor Pole, Samčí piny Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASP-134602-01 Modely
Kategorie
Počet řad
10
Výrobce
Samtec Inc.
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Vlastnosti
VITA 57
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Povrch kontaktu
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu
30,0µin (0,76µm)
Typ konektoru
Pole, Samčí piny
Výška nad deskou
0,181" (4,60mm)
Počet pozic
400
Základní číslo produktu
Rozteč
0,050" (1,27mm)