CL05C100DB5NNNC
Číslo produktu DigiKey
1276-1625-2-ND - Páska a cívka (TR)
1276-1625-1-ND - Řezaná páska (CT)
1276-1625-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CL05C100DB5NNNC
Popis
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Podrobný popis
10 pF ±0,5pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
CL05C100DB5NNNC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,5pF
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)