TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR
Číslo produktu DigiKey
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR
Popis
TACTILE SWITCH, SPST, 8.3 X 8.3
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Kategorie
Svislá výška aktuátoru nad deskou
4,05mm
Mfr
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Řada
Provedení koncovky
Jazýček SMD (SMT)
Balení
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Krabice
Obrys
8,30mm x 8,30mm
Stav součásti
Aktivní
Osvětlení
Neosvětlený
Obvod
SPST-NO
Provozní síla
700gf
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 16VDC
Materiál aktuátoru
Silikagel
Typ aktuátoru
Standardní
Dráha spínače
0,90mm