TS18-5-17-SL-160-SMT-TR
Číslo produktu DigiKey
2223-TS18-5-17-SL-160-SMT-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2223-TS18-5-17-SL-160-SMT-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2223-TS18-5-17-SL-160-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS18-5-17-SL-160-SMT-TR
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TS18-5-17-SL-160-SMT-TR Modely
Kategorie
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Mfr
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Řada
Obrys
5,20mm x 5,20mm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Osvětlení
Neosvětlený
Stav součásti
Aktivní
Provozní síla
160gf
Obvod
SPST-NO
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Materiál aktuátoru
Mosaz, Poniklovaný
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,20mm
Typ aktuátoru
Standardní
Mechanická životnost
80,000 cyklů
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Svislá výška aktuátoru nad deskou
1,70mm