TS04-66-43-BK-100-SMT
Číslo produktu DigiKey
2223-TS04-66-43-BK-100-SMT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS04-66-43-BK-100-SMT
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TS04-66-43-BK-100-SMT Modely
Kategorie
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Mfr
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Řada
Obrys
6,00mm x 6,00mm
Balení
Sáček
Osvětlení
Neosvětlený
Stav součásti
Aktivní
Provozní síla
100gf
Obvod
SPST-NO
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,25mm
Typ aktuátoru
Standardní
Mechanická životnost
100,000 cyklů
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Svislá výška aktuátoru nad deskou
4,30mm