TBP04R3-500-03BE
Číslo produktu DigiKey
2223-TBP04R3-500-03BE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP04R3-500-03BE
Popis
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Podrobný popis
3 Polohová svorkovnice Patice, Samčí piny, Opláštěný (2stranný) 0,197" (5,00mm) Vertikální Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TBP04R3-500-03BE Modely
Kategorie
Proud IEC
10A
Napětí - IEC
400 V
Řada
Proud UL
15 A
Napětí - UL
300 V
Barva
Modrá
Typ
Patice, Samčí piny, Opláštěný (2stranný)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
3
Spojovací povrch kontaktu
Cín
Kodéry - průmysl
3
Rozteč
0,197" (5,00mm)
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Orientace patice
Vertikální
Koncová délka kontaktu
0,157" (4,00mm)
Provedení koncovky
Pájecí materiály
Výška izolace
0,472" (12,00mm)