TBP04P1-500-10GR
Číslo produktu DigiKey
2223-TBP04P1-500-10GR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP04P1-500-10GR
Popis
TERM BLOCK PLUG 10POS 5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,197" (5,00mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Proud UL
15 A
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Napětí - UL
300 V
Řada
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
12-28AWG
Balení
Krabice
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
0,5-2,5mm²
Stav součásti
Aktivní
Barva
Zelená
Typ
Zástrčka, Samičí zásuvky
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
10
Spojovací povrch kontaktu
Niklový
Kodéry - průmysl
10
Vlastnosti
Zadržovací západky (strana bez vodičů)
Počet úrovní
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Rozteč
0,197" (5,00mm)
Velikost šroubu
M3
Vstup kabelu do svorkovnice
180°
Točivý moment - šroub
0,5Nm (4,4lb-in)
Provedení koncovky
Šroub
Délka obnaženého vodiče
7-8mm
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Proud IEC
10A
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Napětí - IEC
630 V
Výška izolace
0,713" (18,10mm)