TBP03R2-350-04GR
Číslo produktu DigiKey
2223-TBP03R2-350-04GR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP03R2-350-04GR
Popis
TERM BLOCK HDR 4POS 3.50MM
Podrobný popis
4 Polohová svorkovnice Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany) 0,138" (3,50mm) Vertikální Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TBP03R2-350-04GR Modely
Kategorie
Proud IEC
7A
Napětí - IEC
250 V
Řada
Proud UL
8 A
Napětí - UL
300 V
Barva
Zelená
Typ
Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
4
Spojovací povrch kontaktu
Cín
Kodéry - průmysl
4
Vlastnosti
Vodicí výřez
Rozteč
0,138" (3,50mm)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Orientace patice
Vertikální
Provedení koncovky
Pájecí materiály
Koncová délka kontaktu
0,134" (3,40mm)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Výška izolace
0,362" (9,20mm)