TBP03P4-350-08BE
TBP03P4-350-08BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP03P4-350-08BE
Číslo produktu DigiKey
2223-TBP03P4-350-08BE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP03P4-350-08BE
Popis
TERM BLOCK PLUG 8POS 3.50MM
Podrobný popis
8 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,138" (3,50mm) 90° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Proud UL
8 A
Napětí - UL
300 V
Řada
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
16-28AWG
Balení
Krabice
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
0,2-1,5mm²
Typ
Zástrčka, Samičí zásuvky
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
8
Spojovací povrch kontaktu
Niklový
Kodéry - průmysl
8
1
Velikost šroubu
M2
Rozteč
0,138" (3,50mm)
Točivý moment - šroub
0,2Nm (1,7lb-in)
Vstup kabelu do svorkovnice
90°
Délka obnaženého vodiče
6-7mm
Provedení koncovky
Šroub
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Proud IEC
7A
Výška izolace
0,756" (19,20mm)
Napětí - IEC
320 V