TBP03P3-350-06BE
TBP03P3-350-06BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP03P3-350-06BE
Číslo produktu DigiKey
2223-TBP03P3-350-06BE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP03P3-350-06BE
Popis
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.50MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,138" (3,50mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Proud UL
8 A
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Napětí - UL
300 V
Řada
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
16-28AWG
Balení
Krabice
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
0,5-1,5mm²
Stav součásti
Aktivní
Barva
Modrá
Typ
Zástrčka, Samičí zásuvky
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
6
Spojovací povrch kontaktu
Niklový
Kodéry - průmysl
6
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet úrovní
1
Velikost šroubu
M2
Rozteč
0,138" (3,50mm)
Točivý moment - šroub
0,2Nm (1,7lb-in)
Vstup kabelu do svorkovnice
180°
Délka obnaženého vodiče
6-7mm
Provedení koncovky
Šroub
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Proud IEC
7A
Výška izolace
0,441" (11,20mm)
Napětí - IEC
250 V