Obrázek pro TBP02R2-381-08OR není k dispozici
TBP02R2-381-08OR
Číslo produktu DigiKey
2223-TBP02R2-381-08OR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP02R2-381-08OR
Popis
TERM BLOCK HDR 8POS 3.81MM
Podrobný popis
8 Polohová svorkovnice Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany) 0,150" (3,81mm) Vertikální Průchozí otvor
Kategorie
Proud IEC
7A
Napětí - IEC
250 V
Řada
Proud UL
8 A
Napětí - UL
300 V
Barva
Oranžová
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
8
Kodéry - průmysl
8
Vlastnosti
Blokovací (strana)
Rozteč
0,150" (3,81mm)
Koncová délka kontaktu
0,138" (3,50mm)
Výška izolace
0,362" (9,20mm)