TBP01R2-508-08BE
Číslo produktu DigiKey
102-6428-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP01R2-508-08BE
Popis
TERM BLOCK HDR 8POS 5.08MM
Podrobný popis
8 Polohová svorkovnice Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany) 0,200" (5,08mm) Vertikální Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
TBP01R2-508-08BE Modely
Kategorie
Proud IEC
20A
Napětí - IEC
320 V
Řada
Proud UL
16 A
Napětí - UL
300 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
8
Kodéry - průmysl
8
Rozteč
0,200" (5,08mm)
Orientace patice
Vertikální
Koncová délka kontaktu
0,157" (4,00mm)
Výška izolace
0,472" (12,00mm)