TBP01R1-508-05BE
Číslo produktu DigiKey
102-6409-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP01R1-508-05BE
Popis
TERM BLOCK HDR 5POS 5.08MM
Podrobný popis
5 Polohová svorkovnice Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany) 0,200" (5,08mm) 90°, Pravý úhel Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TBP01R1-508-05BE Modely
Kategorie
Proud IEC
20A
Napětí - IEC
320 V
Řada
Proud UL
16 A
Napětí - UL
300 V
Barva
Modrá
Typ
Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
5
Spojovací povrch kontaktu
Cín
Kodéry - průmysl
5
Rozteč
0,200" (5,08mm)
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Orientace patice
90°, Pravý úhel
Koncová délka kontaktu
0,157" (4,00mm)
Provedení koncovky
Pájecí materiály
Výška izolace
0,335" (8,51mm)