TBP01P1-508-02OR
Číslo produktu DigiKey
2223-TBP01P1-508-02OR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBP01P1-508-02OR
Popis
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,200" (5,08mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Proud UL
16 A
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Napětí - UL
300 V
Řada
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
12-28AWG
Balení
Sáček
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
2,5mm²
Stav součásti
Aktivní
Barva
Oranžová
Typ
Zástrčka, Samičí zásuvky
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
2
Spojovací povrch kontaktu
Niklový
Kodéry - průmysl
2
Vlastnosti
Zadržovací západky (strana bez vodičů)
Počet úrovní
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Rozteč
0,200" (5,08mm)
Velikost šroubu
M3
Vstup kabelu do svorkovnice
180°
Točivý moment - šroub
0,5Nm (4,4lb-in)
Provedení koncovky
Šroub
Délka obnaženého vodiče
7mm
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Proud IEC
20A
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Napětí - IEC
320 V
Výška izolace
0,591" (15,00mm)