TBLH10-500-07BK
TBLH10-500-07BK
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBLH10-500-07BK
Číslo produktu DigiKey
102-TBLH10-500-07BK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBLH10-500-07BK
Popis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7 Polohová svorkovnice vodiče na desku Horizontální s deskou 0,197" (5,00mm) Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TBLH10-500-07BK Modely
Kategorie
Napětí
300 V
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Velikost vodiče
16-24AWG
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Nosič
Zakončení vodiče
Bez šroubů - tlačítková svorka
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Aktivované tlačítko
Počet úrovní
1
Barva
Černá
Kodéry - průmysl
7
Provozní teplota
-40°C ~ 130°C
Rozteč
0,197" (5,00mm)
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Orientace spojení
Horizontální s deskou
Materiál kontaktu - pokovení
Slitina mědi - pocínovaný
Proud
10 A