TBL009-254-14GY-2GY
Číslo produktu DigiKey
102-TBL009-254-14GY-2GY-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBL009-254-14GY-2GY
Popis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
Podrobný popis
14 Polohová svorkovnice vodiče na desku Horizontální s deskou 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
TBL009-254-14GY-2GY Modely
Kategorie
Napětí
150 V
Velikost vodiče
18-26AWG
Balení
Nosič
Zakončení vodiče
Bez šroubů - tlačítková svorka
Vlastnosti
Blokovací (strana), Aktivované tlačítko
Barva
Šedá
Kodéry - průmysl
14
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,100" (2,54mm)
Orientace spojení
Horizontální s deskou
Proud
5 A