TBL008V-1000-06BE
TBL008V-1000-06BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL008V-1000-06BE
Číslo produktu DigiKey
102-TBL008V-1000-06BE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBL008V-1000-06BE
Popis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 10.0,
Podrobný popis
6 Polohová svorkovnice vodiče na desku Vertikální s deskou 0,394" (10,00mm) Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
TBL008V-1000-06BE Modely
Kategorie
Napětí
600 V
Velikost vodiče
4-18AWG
Balení
Krabice
Zakončení vodiče
Bez šroubů - pružinová klec, Napínací svorka
Vlastnosti
Blokovací (strana)
Barva
Modrá
Kodéry - průmysl
6
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,394" (10,00mm)
Orientace spojení
Vertikální s deskou
Proud
66 A