TBL005A-500-03GY-2WT
TBL005A-500-03GY-2WT
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL005A-500-03GY-2WT
Číslo produktu DigiKey
102-TBL005A-500-03GY-2WT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TBL005A-500-03GY-2WT
Popis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Polohová svorkovnice vodiče na desku 45° (135°) úhelník s deskou 0,197" (5,00mm) Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TBL005A-500-03GY-2WT Modely
Kategorie
Napětí
300 V
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Velikost vodiče
14-26 AWG
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Nosič
Zakončení vodiče
Bez šroubů - tlačítková svorka
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Blokovací (strana), Aktivované tlačítko
Počet úrovní
1
Barva
Šedá
Kodéry - průmysl
3
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,197" (5,00mm)
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Orientace spojení
45° (135°) úhelník s deskou
Materiál kontaktu - pokovení
Slitina mědi - pocínovaný
Proud
15 A