TB004-508-04BE
TB004-508-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB004-508-04BE
Číslo produktu DigiKey
102-6181-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TB004-508-04BE
Podrobný popis
4 Polohová svorkovnice vodiče na desku Horizontální s deskou 0,200" (5,08mm) Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
TB004-508-04BE Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kodéry - průmysl
4
Rozteč
0,200" (5,08mm)
Proud
16 A
Točivý moment - šroub
0,5Nm (4,4lb-in)
Napětí
300 V