SLW-682715-25A-SMT-TR
Číslo produktu DigiKey
2223-SLW-682715-25A-SMT-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2223-SLW-682715-25A-SMT-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2223-SLW-682715-25A-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SLW-682715-25A-SMT-TR
Popis
6.6 X 2.75 X 1.5 MM, 2.5 MM RAIS
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Posuvný přepínač SPDT Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SLW-682715-25A-SMT-TR Modely
Kategorie
Délka aktuátoru
2,50mm
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Stříbrný
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Obvod
SPDT
Provozní teplota
-20°C ~ 75°C
Časování kontaktů
Nezkratující (BBM)
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA46), Nylon 4/6
Funkce přepínače
Zap.-Zap.
Dráha spínače
1,50mm
Jmenovitý proud (A)
300mA (DC)
Mechanická životnost
10,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
6 V