SJ-43504-SMT-TR
SJ-43504-SMT-TR
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ-43504-SMT-TR
Číslo produktu DigiKey
CP-43504SJTR-ND - Páska a cívka (TR)
CP-43504SJCT-ND - Řezaná páska (CT)
CP-43504SJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SJ-43504-SMT-TR
Popis
CONN JACK 4COND 3.5MM SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (4 vodiče, TRRS) Konektor Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SJ-43504-SMT-TR Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Jmenovité napětí
12VDC
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
1 A
Typ konektoru
Zásuvka telefonu
Délka/hloubka spojení
0,551" (14,00mm)
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu - pokovení
Zlatá
Signálová vedení
Stereo (4 vodiče, TRRS)
Materiál tělesa
Mosaz
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Barva tělesa
Zlatá, Černá
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)