PTNS2-155P-B100
Číslo produktu DigiKey
2223-PTNS2-155P-B100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTNS2-155P-B100
Popis
SLIDE POT, 15MM TRAVEL, 100K OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms 0,25W, 1/4W Průchozí otvor Posuvný potenciometr Horní část Způsob nastavení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTNS2-155P-B100 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Způsob nastavení
Horní část
Řada
Typ tahového potenciometru
Standardní
Balení
Nosič
Rozsah pojezdu
15mm
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 1,181" D x 0,374" Š x 0,256" V (30,00mm x 9,50mm x 6,50mm)
Odpor
100 kOhms
Způsob montáže
Průchozí otvor
Výkon (W)
0,25W, 1/4W