PTN24B-B1015DA
Číslo produktu DigiKey
2223-PTN24B-B1015DA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTN24B-B1015DA
Popis
POT 10K OHM 1/2W CARBON LOG
Podrobný popis
10k Ohm 1 Skupina Logaritmický Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Modely EDA/CAD
PTN24B-B1015DA Modely
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
10k
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Vestavěný spínač
Otočný, SPST
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,945" prům. (24,00mm)